2015 yılında hizmete sunduğumuz otelimiz, denize 2, merkeze 5 dakikalık yürüme mesafesinde. Beyaz Ev’de havuz kenarında sessiz sakin caz, klasik müzik dinlemek ya da kitap okumak mümkün. Zengin açıkbüfe kahvaltımızda, standart kahvaltılıklarımızın yanında Datçamızda yetişen organik meyvelerden hazırladığımız ev yapımı reçellerimiz, meşhur Datça balı, yarımadamızın zeytin çeşitleri, arka bahçemizde yetiştirdiğimiz organik domates, salatalık, biber, roka, maydonoz, nane servis edilmektedir.

Gün boyunca havuz başında  acıktığınızda daima taze, günlük, lezzetli ve özenli sunumuyla menümüz sizi bekliyor olacak. Ayrıca akşam üzeri çayınıza ev yapımı günlük atıştırmalıklarımız eşlik etsin ister misiniz?

Otelimiz sakin, sessiz, araba gürültüsünün olmadığı, doğa ile baş başa kalabileceğiniz bir bölgede bulunuyor. Beyaz Ev, ismiyle de uyumlu beyaz renkte, 1. katı eski Datça mimarisine uygun taş duvarlarla çevrili. Geniş balkonlar, konforlu odalar, yemyeşil bahçe ve rengârenk çiçekler sizleri bekliyor. Kaliteli, güler yüzlü ve özenli hizmetlerimizle unutulmaz bir tatil yaşamanızı sağlayıp, sizlere özel olduğunuzu hissettireceğiz.

Otelimizde konaklarken günübirlik Datça’nın eşsiz güzellikteki ünlü koylarına geziler yapabilirsiniz.

Palamutbükü, Hayıtbükü, Ovabükü, Knidos Antik Şehri’ne araç ile ulaşım ortalama 30 dakikadır. Kargı Koyu’na araç ile ulaşım 5 dakikadır.Karayolu ile gitmek istemezseniz bu muhteşem koylara Datça limanından günlük tekne gezileri mevcuttur. Ayrıca Bodrum’a feribotla gün içinde gidip dönme imkanı vardır.